Bizi Arayın: (232) 425 8545

1416 Sok. No:11 Kahramanlar - İZMİR Kroki

Hakkımızda

Prof. Dr. Veli Lök, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji ABD öğretim üyeliğinden 1999 yılında emekli oldu. Bu tarihten sonra Kahramanlar'daki özel muayenehanesinde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Muayenehane

Muayenehanede klinik muayeneler yapılmakta, klinik muayeneye yardımcı tanı hizmetleri başka merkezlerden sağlanmaktadır. Cerrahi tedaviler diğer özel hastanelerde ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Konservatif tedavi (alçı, bandaj, pansuman) ve eklem içi enjeksiyonlar muayenehanemizde uygulanmaktadır. Eklem içi enjeksiyonları sterilizasyon ortamı sağlanmış bağımsız bir odada yapılmaktadır.

Muayene hizmetleri 1. ve 2. katta verilmekte, diğer iki katta arşiv ve kütüphane yer almaktadır. Kütüphanemizde 1964 yılından itibaren uluslararası ve ulusal ortopedi literatürü bulunmakta, kitap ve dergilerden diğer meslekdaşlar da yararlanabilmektedir.

Randevu sistemi ile çalışılan muayenehanemizde önceden telefon ile randevu alınması gerekmektedir. Hafta içi 5 gün saat 18:30 'a kadar hasta kabul edilmektedir. Muayenesi tamamlanmış hastanın röntgen, MRI, Laboratuar vs. tetkikleri gibi incelemeler sonraki günlerde temin edilirse randevu almasına gerek kalmadan tetkiklerin değerlendirilmesi yapılır. Sadece poliklinik hizmeti veren muayenehanemizde herhangi bir tetkik yapılmamaktadır. Hemen yakınımızda tetkik hizmeti veren kurumlardan aynı gün içinde tetkik yaptırılabilmektedir.

Muayenehanemizde poliklinik hizmeti dışında, zemin katta bulunan alçı odasında her türlü alçı uygulaması yapılmakta, sterilizasyon ortamı sağlanmış ayrı bir odada eklem içi iğneler yapılmaktadır.